10104 NERO AFRICA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10104 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 313cm / 123inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 0kg |